|
Register

 

 

 

İLETİSİM

TEL: 0216 487 00 61

Ülkemizde Çatıların Tamiri Genelde Kış Sonları Yada Sonbahar Başlarında Yapılmaktadır.Yapılacak Çatının Tamiri Herzaman Usta İşini Bilen Kişilerce Yapılması Çatının Hem Ömrünü Uzun Tutar Hemde Evinizi Dış Etkenlerden Korumasını Sağlar.Çatının Akmasını Rüzgardan Etkilenmesini Yada Uzman Olmayan Kişilerce Yapılan Çatının Yön Ve Akış Durumunun Evinize Zarar Vermesini İstemiyorsanız Kesinlikle Bilir Kişiler Uzman Ekiplerce Size Teknik Destek Verilmesi Gerekmektedir.Biz Albayrak Çatı Olarak Akşehir Ve Civar İllerde Gururlu Bir İş Tecrübesi İle Karşınızdayız.yapılacak İş Durumuna Göre Tüm Türkiye’ye Teknik Destek Ve Bilir Kişi Yollayabilir Sizinle Görüşebiliriz.

Farklı renk alternatifleri de olan “Albayrak Çatı”, Türkiye’de ilk olarak “siyah inci” rengi ile sunuluyor. Serinin diğer alternatif renklerinin de Türk tüketicisinin beğenisine sunulması planlanıyor.

ÇATI AKTARMA :Çatı onarım tadilat olarakta bilinen ve genelde kiremit çatılarda yıpranmış, yerinden oynamış muhafaza gücünü kaybetmiş, yağmura karşı dayanıksız
hale gelmiş ve binanın yapısına zarar verir hale gelmiş çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır
  

ÇATI DERE(OLUK) UYGULAMASI : 
1) Asma Dere : Çatının saçak bölümünde kelepçe veya kanca sistemi ile çatı karkasına montaj yapılır. Asma çatı derelerde, bakır, dere , galvanizli saç dere, gibi alternatifler bulunmaktadır. Asma derelerde PVC sistem kullanılması durumunda ek manşon, körtapa, iniş gibi yardımcı ürünler birbirine geçme ve yapıştırılma suretiyle montajı yapılır. 
2) Gizli Dere : Çatının saçak bölümüne oluşturulan bir parapet duvar arkasına gizlenerek dere oluşturulur. Gizli çatı derelerinde, bakır levha, çinko levha galvanizli sac levha kullanıldığı gibi dere yatağı içerisi bitümlü veya sıvı membran uygulaması ile su yalıtım sağlanır. Çatı parepet duvarları, Baca çatlakları ve teraslarda yağmur sonrası meydana gelebilecek her türlü sızıntılar firmamız tarafından yerinde ücretsiz keşif yapılarak sorunlarınıza garantili çözüm sunulmaktadır.
 
Shingle Çatı Uygulamaları;
Shingle çatı ( şıngıl çatı ) sistem uygulamasında; hazırlanan çatı konstrüksiyonu üzerine alt yapı hazırlığı olarak OSB levha ile kaplanır. OSB levha üzerine su yalıtımı sağlamak amacıyla membran, şalomu ile eritilerek  kaplama yapılır. Hazırlanan membran üzerine şıngıl çatı örtüsü uygulanır. Uygulama esnasında çatının eğimine göre galvenizli şingıl çivisi kullanılır. Eğimin %30'un altında olması durumunda çivi yerine yapıştırma sistemi tercih edilmelidir. Havalandırma aparatı ve detay çözümleri uygulandıktan sonra şingıl çatı sistemi tamamlanır.
Albayrak Yapı Çatı uygulamalarında Herzaman Daima Şuna İnanmıştır. Para'dan öte şeyler vardır.
Firmamız Olarak düşüncemiz, Dürüst ve doğru durduğumuz'da allah- teala herzaman iyi Müşterilerle Karşılaştıracaktır.
Çatı Uygulama Malzemeleri ;
Estetik görünümü ve birçok farklı form alternatifleriyle çatı kaplamalarında ideal bir malzeme haline gelen Albayrak Çatı Sistemleri®, mükemmel şekillendirme, kıvırma ve sistem teknikleri ile iddialı ve karmaşık yapı tiplerinde bile uygun çözümler sağlıyor. Teknik ve ekonomik özelliklerinin yanı sıra sağladığı estetik avantajlar Albayrak çatı®'i mimari tasarımlarda özel ve üstün nitelikli kılıyor.

Çatı Kaplama İzolasyon; Konut ve fabrikaların içeriden ve dışarıdan yalıtımı, çatı izolasyonlarının uygulanması ve havalandırma sistemlerinin yapılması faaliyet konularımızı içermektedir.
Çatı Kaplama İzolasyon olarak havalandırma, çatı kaplama ve çatı izolasyon sistemleri ile ilgili her türlü malzemenin satış ve taahhüdünü de yapmaktayız. Her türlü izolasyon ve havalandırma projelerinizde sizlere hizmet vermek isteriz.

Albayrak Çatı® Çatı Kaplamaları geleneksel veya modern olan tüm yapı malzemeleri ile uyumluluk gösteriyor. Baca, kuşluk (güvercinlik) ve kalkan duvarları gibi mimari bileşenler Albayrak Çatı ® ile birer yapı unsuru haline geliyor. Malzemelerin kolaylıkla şekillendirilebilmesi yapıların detaylarında estetik zenginlik sağlıyor. Bu özellikleri nedeniyle Albayrak Çatı Sistemleri® ürünleri esnek bir mimari bileşen olarak ön plana çıkıyor.

Çatı Uygulama Tekniklerini ve Çeşitlerini Aşağı tarafdan Makaleleri Seçebilirsiniz...

Devamını Oku

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Giriş FormuBize Ulaşın

Teras Üstü Kapatma

Teras Üstü Kapatma

DAİRE OFİS RESTORAN OKUL KREŞ
VE GENEL TADİLAT UYGULAMSINDA
6 AYA VARAN TAKSİT İMKANI 

DIŞ CEPHE MANTOLAMADA 
KAMPANYA
MALZEME + İŞÇİLİK DAHİL
30 TL KDV 'İLE
ÜSTELİK GRİ KARBON TAKVİYELİ
4 CM 16 DANSİTE YOĞUNLUĞUNDA
İSTANBUL MANTOLAMA'DA
DOĞRU  KARARI VERDİ
5 YIL MALZEME + 3 YIL İŞÇİLİK
GARANTİSİ
 

 

Çatı Uygulamalarında
BÖYLE KAMPANYA DUYULMADI
GÖRÜLMEDİ!
MALZEME + İŞÇİLİK DAHİL
105 TL + KDV 'İLE
ÇATISIZ EV KALMAYACAK
5 YIL MALZEME + 5 YIL İŞÇİLİK
GARANTİSİ

Anahtar Teslim Fiyatı

İskelet Demir Profiller

osb+membran+k.mebran

Hemen Arayın

-0216 487 00 61- 

 

Rastgele Makaleler

Metal Çatı 09 Nisan 2014, 16.23 Bekir Aydın Çatı Modelleri
Metal Çatı
Metal Çatı; Panel Kiremit, sanayi yapılarından, villalar, apartmanlar, fabrikalar, sosyal tesisler, estetiğin ve sağlamlığın ön planda olduğu tüm yapılarda rahatlıkla kullanılabilir ve hiç bakım
Read More 1051 Hits 0 Ratings
Pergole Çatı 09 Nisan 2014, 16.15 Bekir Aydın Çatı Modelleri
Pergole Çatı
Pergole Çatı; Pergolenin Kullanım Yerleri; Pergole Evinizin, villanızın , fabrikanızın ya da bulunduğunuz kurumun bahçesinde terasında balkonunda , cephesinde vs. kullanabilirsiniz. Pergolenin Çeşitlerimizden
Read More 1438 Hits 0 Ratings
Kiremit Çatı Sistemleri 09 Nisan 2014, 16.03 Bekir Aydın Çatı Modelleri
Kiremit Çatı Sistemleri
Kiremit Çatı Sistemleri; Kiremit çatı sistem uygulamasında kullanılacak kiremit modeli belirlenmelidir. Bu modeller; Marsilya, Akdeniz, Venedik, Valensiya, Floransa, Alaturka (Osmanlı Kiremit), İsoflat, Ciremitto,
Read More 1443 Hits 0 Ratings
Çatı Merdiveni 08 Nisan 2014, 12.35 Bekir Aydın Çatı Penceresi
Çatı Merdiveni
Çatı Merdiveni; Çatı katına kolay ve güvenli erişim imkanı sunar. Montajı takiben katlanıp tavana kaldırılabilen merdiven yerden kazanç sağlamaktadır. Çatı merdiveni ahşaptan imal edilmiştir ve üç ya da
Read More 1647 Hits 0 Ratings
Alüminyum Çatı Merdiveni Uygulaması 08 Nisan 2014, 12.12 Bekir Aydın Çatı Penceresi
Alüminyum Çatı Merdiveni Uygulaması
Alüminyum Çatı Merdiveni Uygulaması; Alüminyum Merdiven Tasarımlarını Sizde YAŞAYIN. Tasarımı kullanışlı ve pratik olan Alüminyum Çatı Merdivenlerinin 3 parçalı katlanır alüminyum merdiveni
Read More 1155 Hits 0 Ratings

Kimler Sitede

Şu anda 66 konuk çevrimiçi