Çatı Yapımı

Çatı Yapımı

Ülkemizde Çatıların Tamiri Genelde Kış Sonları Yada Sonbahar Başlarında Yapılmaktadır.Yapılacak Çatının Tamiri Herzaman Usta İşini Bilen Kişilerce Yapılması Çatının Hem Ömrünü Uzun Tutar Hemde Evinizi Dış Etkenlerden Korumasını Sağlar.Çatının Akmasını Rüzgardan Etkilenmesini Yada Uzman Olmayan Kişilerce Yapılan Çatının Yön Ve Akış Durumunun Evinize Zarar Vermesini İstemiyorsanız Kesinlikle Bilir Kişiler Uzman Ekiplerce Size Teknik Destek Verilmesi Gerekmektedir.Biz Albayrak Çatı Olarak Akşehir Ve Civar İllerde Gururlu Bir İş Tecrübesi İle Karşınızdayız.yapılacak İş Durumuna Göre Tüm Türkiye?ye Teknik Destek Ve Bilir Kişi Yollayabilir Sizinle Görüşebiliriz.

Farklı renk alternatifleri de olan ?Albayrak Çatı?, Türkiye?de ilk olarak ?siyah inci? rengi ile sunuluyor. Serinin diğer alternatif renklerinin de Türk tüketicisinin beğenisine sunulması planlanıyor.

ÇATI AKTARMA :Çatı onarım tadilat olarakta bilinen ve genelde kiremit çatılarda yıpranmış, yerinden oynamış muhafaza gücünü kaybetmiş, yağmura karşı dayanıksız
hale gelmiş ve binanın yapısına zarar verir hale gelmiş çatının yenilenerek ömrünün uzatılması uygulamasıdır
  

ÇATI DERE(OLUK) UYGULAMASI : 
1) Asma Dere : Çatının saçak bölümünde kelepçe veya kanca sistemi ile çatı karkasına montaj yapılır. Asma çatı derelerde, bakır, dere , galvanizli saç dere, gibi alternatifler bulunmaktadır. Asma derelerde PVC sistem kullanılması durumunda ek manşon, körtapa, iniş gibi yardımcı ürünler birbirine geçme ve yapıştırılma suretiyle montajı yapılır. 
2) Gizli Dere : Çatının saçak bölümüne oluşturulan bir parapet duvar arkasına gizlenerek dere oluşturulur. Gizli çatı derelerinde, bakır levha, çinko levha galvanizli sac levha kullanıldığı gibi dere yatağı içerisi bitümlü veya sıvı membran uygulaması ile su yalıtım sağlanır. Çatı parepet duvarları, Baca çatlakları ve teraslarda yağmur sonrası meydana gelebilecek her türlü sızıntılar firmamız tarafından yerinde ücretsiz keşif yapılarak sorunlarınıza garantili çözüm sunulmaktadır.
 
Shingle Çatı Uygulamaları;
Shingle çatı ( şıngıl çatı ) sistem uygulamasında; hazırlanan çatı konstrüksiyonu üzerine alt yapı hazırlığı olarak OSB levha ile kaplanır. OSB levha üzerine su yalıtımı sağlamak amacıyla membran, şalomu ile eritilerek  kaplama yapılır. Hazırlanan membran üzerine şıngıl çatı örtüsü uygulanır. Uygulama esnasında çatının eğimine göre galvenizli şingıl çivisi kullanılır. Eğimin %30'un altında olması durumunda çivi yerine yapıştırma sistemi tercih edilmelidir. Havalandırma aparatı ve detay çözümleri uygulandıktan sonra şingıl çatı sistemi tamamlanır.
Albayrak Yapı Çatı uygulamalarında Herzaman Daima Şuna İnanmıştır. Para'dan öte şeyler vardır.
Firmamız Olarak düşüncemiz, Dürüst ve doğru durduğumuz'da allah- teala herzaman iyi Müşterilerle Karşılaştıracaktır.
Çatı Uygulama Malzemeleri ;
Estetik görünümü ve birçok farklı form alternatifleriyle çatı kaplamalarında ideal bir malzeme haline gelen Albayrak Çatı Sistemleri®, mükemmel şekillendirme, kıvırma ve sistem teknikleri ile iddialı ve karmaşık yapı tiplerinde bile uygun çözümler sağlıyor. Teknik ve ekonomik özelliklerinin yanı sıra sağladığı estetik avantajlar Albayrak çatı®'i mimari tasarımlarda özel ve üstün nitelikli kılıyor.

Çatı Kaplama İzolasyon; Konut ve fabrikaların içeriden ve dışarıdan yalıtımı, çatı izolasyonlarının uygulanması ve havalandırma sistemlerinin yapılması faaliyet konularımızı içermektedir.
Çatı Kaplama İzolasyon olarak havalandırma, çatı kaplama ve çatı izolasyon sistemleri ile ilgili her türlü malzemenin satış ve taahhüdünü de yapmaktayız. Her türlü izolasyon ve havalandırma projelerinizde sizlere hizmet vermek isteriz.

Albayrak Çatı® Çatı Kaplamaları geleneksel veya modern olan tüm yapı malzemeleri ile uyumluluk gösteriyor. Baca, kuşluk (güvercinlik) ve kalkan duvarları gibi mimari bileşenler Albayrak Çatı ® ile birer yapı unsuru haline geliyor. Malzemelerin kolaylıkla şekillendirilebilmesi yapıların detaylarında estetik zenginlik sağlıyor. Bu özellikleri nedeniyle Albayrak Çatı Sistemleri® ürünleri esnek bir mimari bileşen olarak ön plana çıkıyor.

Çatı Uygulama Tekniklerini ve Çeşitlerini Aşağı tarafdan Makaleleri Seçebilirsiniz...

 

 

 

Ana Menü

Çatı Sistemleri

Rastgele Makale

Written on 20/06/2015, 13:48 by yapi
tavan-arasi-cati-merdiveniTavan Arası Çatı Merdiveni; Tavan aralarına daha rahat ve konforlu şekilde kullanılır. Dört şekilde katlanılabilir olmasıyla birlikte yerden kazanç...
Written on 20/06/2015, 13:20 by yapi
cati-cikis-merdivenleriÇatı Çıkış Merdivenleri; Çatı merdivenleri sayesinde çatı katlarına çıkışlar daha pratik ve kolaydır. Katlanabilir olma özelliği ile yerden kazanç...
Written on 20/06/2015, 13:15 by yapi
katlanir-cati-merdiveniKatlanır Çatı Merdiveni; Üç veya dört katlama özelliğine sahip olan çatı merdivenlerimiz müşterilerin isteklerine hitap eden ve her zaman yenilikçi...
Written on 20/06/2015, 11:20 by yapi
katlanabilir-cati-merdiveniKatlanabilir Çatı Merdiveni; Üç veya dört kısımdan katlanılabilir olan çatı merdivenlerimizin her bir basamağı 150 kg yük taşıma kapasitesine...
Written on 20/06/2015, 11:19 by yapi
ahsap-cati-merdiveniAhşap Çatı Merdiveni; Ahşap çatı merdivenlerimiz uygulandığı alanda alttan bakıldığı zaman merdiven kapalıyken tavanda sadece şık olan ahşap çatı...